Polscy psycholodzy, lekarze i stomatolodzy w centrum Dublina

PSMS | Dr Dorota Pleśniar

Dr Plesniar
MD - Specialista Pediatrii

Pani doktor Dorota Pleśniar jest lekarzem specjalistą z wieloletnim stażem.

Studia medyczne ukończyła na wydziale lekarskim Akademi Medycznej w 1994 roku. W 2005 roku uzyskała specajlizację II stopnia w dziedzinie Pediatrii.

Swoje doświadczenie w tym okresie zdobywała w na oddziale Dziecięcym i Noworodkowym szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie oraz szpitala rejnowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Po uzyskaniu uzyskaniu specjalizacji pracowała również jako lekarz Pediatra w poradni dzieci chorych gdzie zajmowała się głównie diagnostyką ambulatoryjną i leczeniem dzieci chorych, oraz w poradni dzieci zdrowych gdzie zajmowała się oceną prawidłowości rozwoju dzieci, żywieniem dzieci zdrowych i szczepieniami ochronnymi.

Doktor Pleśniar stale pogłębia swoją wiedzę u umiejętności. Obecnie jest w trakcie kolejnej specjalizacji, tym razem w dziedzinie Neurologii Dziecięcej. Specjalizacja odbywa się w Klinice Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Krakowie.

Zerezerwuj wizytę tel.: 01 539 04 70

Copyright Parnell Square Medical Suites Ltd 2017 | Design and Development: Graymonk Media Group. Updated on: 21 May 2019