Polscy psycholodzy, lekarze i stomatolodzy w centrum Dublina

PSMS | Prof. Jacek Kaczmarczyk

Prof Kaczmarczyk
Lekarz – specjalista w ortopedii I traumatologii z międzynarodowym doświadczeniem.

Ukończył Wydział Lekarski Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego w 1982 roku. W 1994 uczestniczył w programach naukowych wymiany lekarzy w Twin Cities Scoliosis Center w Minneapolis ( USA). Asystent w Centrum Skolioz Szpitala Saint Luc Uniwersytetu Louvain w Brukseli (1989-1990). W latach 1996-2012 dyrektor i ordynator ortopedii w szpitalu ortopedycznym LORO w Świebodzinie.

W latach 2012-2017 kierownik Katedry i Kliniki Ortopedii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Przeprowadził ponad 1600 operacji skolioz i operacji kręgosłupa zarówno u dorosłych pacjentów jak i u dzieci. Jest uznanym specjalistą w dziedzinie leczenia schorzeń kręgosłupa, operacji skolioz, deformacji kręgosłupa i leczenia bólów kręgosłupa. Posiada wieloletnie doświadczenie w endoprotezoplastyce stawów szczególnie biodrowych i kolanowych.

Zajmuje się problemami zarówno pierwotnych operacji endoprotezoplastyki jak i rewizyjnych w powikłaniach. Od ponad 20 lat wykonuje zabiegi operacyjne jednoprzedziałowych endoprotezoplastyk stawów kolanowych. Jest uznanym ekspertem w dziedzinie zastosowania bezcementowych endoprotez stawów kolanowych. Ponad 1500 wykonanych operacji alloplastyk bioder. Jest również specjalistą w dziedzinie ortopedii dziecięcej. Będąc prze 5 lat kierownikiem najstarszej w Polsce Kliniki Ortopedycznej im. Prof. Degi, sprawił, że uzyskała jedne z najwyższych ocen w rankingu wszystkich jednostek Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Członek wielu międzynarodowych Rad Naukowych i Stowarzyszeń. Wykładowca w wielu ośrodkach edukacji medycznej.

Zerezerwuj wizytę tel.: 01 539 04 70

Copyright Parnell Square Medical Suites Ltd 2017 | Design and Development: Graymonk Media Group. Updated on: 21 May 2019