Polscy psycholodzy, lekarze i stomatolodzy w centrum Dublina

PSMS | Praktyki GP

INTERNISTA

Dr Gołębiowska

LEK. MED. MAŁGORZATA GOŁĘBIOWSKA

SPECJALISTA DS. MEDYCYNY WEWNĘTRZNEJ

Dr Małgorzata Gołębiowska jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, lekarzem specjalistą z wieloletnim stażem.

W 1990 uzyskała I stopień specjalizacji z chorób wewnetrznych, w 1998 – stopień II. Specjalizowała się również w kardiologii odbywajac staże w Klinice Kardiologii PAM w Szczecinie.

Więcej

INTERNISTA
GASTROENTEROLOG

Dr W. Żelazek

DR N. MED. WIESŁAW ŻELAZEK

SPECJALISTA DS. MEDYCYNY WEWNĘTRZNEJ
GASTROENTEROLOG

Wojskową Akademie Medyczną w Łodzi ukończył w 1974 r. W 1979 uzyskał I stopień specjalizacji z Chorób Wewnętrznych. W 1983 otrzymał tytuł Specjalisty Chorób Wewnętrznych a w 1987 Specjalisty z dziedziny Gastroenterologii. W 1989 uzyskuje doktorat z nauk medycznych.

Więcej

Pediatra

Dr Plesniar

Dr Dorota Pleśniar

MD - Specialista Pediatrii

Pani doktor Dorota Pleśniar jest lekarzem specjalistą z wieloletnim stażem.

Studia medyczne ukończyła na wydziale lekarskim Akademi Medycznej w 1994 roku. W 2005 roku uzyskała specajlizację II stopnia w dziedzinie Pediatrii.

Więcej

LARYNGOLOG

Dr Wodyńska

LEK. MED. GRAŻYNA WODYŃSKA

LARYNGOLOG

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku, gdzie również uzyskała pierwszy, a potem drugi stopień specjalizacji z otolaryngologii.

Przepracowała 22 lata na oddziale laryngologicznym w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku, składającym się zarówno z laryngologii dorosłej jak i dziecięcej.

Więcej

Copyright Parnell Square Medical Suites Ltd 2017 | Design and Development: Graymonk Media Group. Updated on: 21 May 2019